Vatan Partisinden basına ziyaret

Vatan Partisi İl başkanı Nadir Erol, Milletvekili adayı Sezai Okay, Sibel Dursun, Bursa İl yönetim üyesi Aykan Şentürk, Mustafakemalpaşa Vatan Partisi ilçe başkanı Tuncay Sözen, ilçe saymanı Mehmet Bayır, ilçe sekreteri İsmail Bakır ilçede faaliyet gösteren yazılı basını ziyarette bulunuldu.
İl başkanı Nadir Erol gazetemize yaptığı ziyaret esnasında 7 Haziran’da yapılacak seçimlerin ülkenin bütünlüğü için önemine vurgu yaparak yaptığı açıklamada seçmenleri Vatan partisi çatısı altında birleşmeye çağırdı.
“Vatan Partisi, adı üstünde vatanda birleşenlerin partisidir.
Partimizin kapıları herkese açıktır. Partimizde MHP’li Albay Hasan Atilla Apo’yu sorgulayan Yaşar Okuyan, Apo’yu yargılayan hakim Turgut Okyay, Generallerimiz İ. Hakkı Pekin, Naci Beştepe, Parlamenterler birliği başkanı Hasan Kokmazcan gibi değişik görüşlerde olan kişiler Vatan Partisi çatısı altında bir araya geldiler.
Bu birlikteliğimiz Vatanımızın birliğidir.
Vatan elden gittikten sonra hiçbir düşünce, hiçbir varlık işe yaramaz.
Vatanımızın birliği kardeşliği için Vatan partisi çatısı altında birleşmek bir zarurettir. İktidarımızla Türkiye Batı Asya’da barışa ve zenginleşmeye önder edecektir” dedi.

Haber:Ziret Başgüç

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir