Vatan Partisi hız kesmiyor

Mustafakemalpaşa Vatan Partisi ilçe teşkilatı yeni başkan Tuncay Sözen’in ardından çalışmalarına hız verdi.
Geçtiğimiz Cuma günü Mustafakemalpaşa Kaymakamı Yalçın Bulut’a ziyarette bulundu. İlçe başkanı Tuncay Sözen, ilçe yönetim kurulu üyesi ve saymanı Mehmet Bayır, ilçe yönetimi sekreteri İsmail Bakır’da bulundu.
Ziyaretten Mustafakemalpaşa’nın en büyük sorunu olan ilçe merkezi ve yeni hastane arasındaki ulaşım orununu dile getiren başkan Tuncay Sözen; “Hastanemizin alt yapı ve yol sorunu çözülmeden açılmasına bir anlam veremiyoruz. Ulaşımda yaşanan sorunda vatandaşlarca hoş karşılanmıyor. Alternatif ve hızlı çözümler üretmek durumundayız. İlçe kaymakamı Yalçın Bulut sorunun en kısa sürede çözümleme konusunda bir girişimlerin derhal başlatılacağı sözünü verdi.
Vatan Partisi ilçe başkanı Tuncay Sözen yaklaşık 45 dakika süren sıcak ziyaretinin ardından Kaymakam Yalçın Bulut’a teşekkürlerini sundu.
Ziyaretin ardından Vatan Partisi ilçe başkanı Tuncay Sözen yarın kutlanacak olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramının tüm çocuklara Mustafakemalpaşa halkın, ulusumuza kutlu olsun temennisinde bulundu.

Haber Merkezi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir