Türk Kamu Sen Genel başkanı hastaneyi ziyaret etti

Türkiye Kamu Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk ve beraberindeki Türk Sağlıksen  GenelBaşkanı  Önder Kahveci, Türk Büro Sen  Genel Başkanı   Fahrettin Yokuş, Türk Yerel Hizmet Sen Genel Başkanı  İlhan Koyuncu, Türk Diyanet Vakıf Sen Genel Başkanı Nuri Ünal, Türk Tarım Orman Sen Genel Başkanı Ahmet Demirci, Türk Haber Sen Genel Başkanı İsmail Karadavut, Türk Enerji Sen Genel Başkanı Celal Karapınar, Türk İmar Sen Genel Başkanı Necati Alsancak, Türk Ulaşım Sen Genel Başkanı  Nazmi Güzel, Türk Kültür Sanat Sen  Genel Başkanı  H.Hüseyin Yılmaz dün saat 14.30’da Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesinde yatan aynı zamanda sendika üyesi Serhat Tunalı’yı ziyaret ettiler.

Genel başkanları Mustafakemalpaşa Türk Kamu Sen ilçe başkanı Bülent Ölmez, Bursa Türk Sağlık Sen başkan yardımcısı Sabit Karabayır ve sendika üyeleri hemşire ve personel karşıladı.

Önce Serhat Tunalı’yı hasta odasında ziyaret eden Genel başkanlar daha sonra başhekim Erol Bahçıvan’ıda makamında ziyaret ettiler.

Burada bir konuşma yapan Türkiye Kamu Sen Genel Başkanı İsmail Goncuk şunları söyledi; “Mustafakemalpaşa’da olmaktan mutluyum. Serhat kardeşimizin hastalığını duyduk. Balıkesir’de olan bir toplantımızdan sonra Mustafakemalpaşa’ya da uğrayıp geçmiş olsun dileklerinde bulunalım istedik.

Memur sendikacılığı ciddi bir gayret ve uğraşmayı gerektiren bir iştir. Türkiye Kamu Sen üyeleri bu sene itibariyle 460 bini bulmuş durumdadır.

Çalışmalarımız daha sonradan küçülmemek için emin adımlarla büyüme doğrultusundadır. Güçlü bir sendikayız, ancak pazarlığa bizi oturtmuyorlar. Yanlış yapmayacak kadrolara sahibiz. Bizler büyüyerek ve güçlenerek birilerini üzmeye devam edeceğiz.

Temsil ettiğimiz üyelerimizi asla yalnız ve yarı yolda bırakmıyoruz ve kesinlikle bırakmayacağız. Son anlaşmada masada Türkiye Kamu Sen olsaydı inanın alınan zammın iki katını alırdık. Siyasi görüşü ne olursa olsun tüm kamu çalışanlarını sendikamıza bekliyoruz.

Sendikal anlamda haklarımızı alabilmek için emin ve sağlam adımlarla büyümemiz devam edecektir” dedi.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir