TSO’dan ‘Kendini Keşfet’ semineri

Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen seminerde konuşan TSO Meclis Başkanı Cemal Burhan “Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası meclisinde alınan karar doğrultusunda, düzenleyeceğimiz seminerlerin, üyelerimizin ve misafirlerimizin kurumsal ve kişisel başarısının artmasını ve yarınlara daha emin adımlar atmasına katkı sağlayacağına inanmaktayız. Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine her alanda hizmet vermeye devam edecektir. Planlanan seminerlerin ilki bu akşam (27.01.2015 tarihinde) başladı.

1’den devam
Her ay değişik konular üzerinde gerçekleşecek seminerler Haziran ayına kadar devam edecektir. Eğitim ve seminer programlarının başarılı ve verimli geçmesini diler, teşrifleriyle ilçe protokolümüze, misafirlerimize ve siz kıymetli oda üyelerimize teşekkür eder, saygılarımı sunarım” dedi.
Düzenlenecek seminerlerin konu başlıkları şöyle;
Etkili Zaman Yönetim Teknikleri (Şubat), Topluluk Önünde Etkili Konuşma ve Etkili Hitabet Eğitimi (Mart), Eyvah! Kurumsallaşmam Lazım (Nisan), Takım Çalışması- Grup Motivasyonu Kazanma/Öfke ve Stres Yönetimi (Mayıs), Aile İçi İletişim Teknikleri Eğitimi (Haziran)

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir