TOBB 71. Genel Kurulunda tatlı tanıtımı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 71. Olağan Genel Kurulu’nda Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odasının açtığı stant büyük ilgi gördü.

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’da, Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası standında Mustafakemalpaşa Peynir Tatlısı’na övgü yağdırdı.
TOBB’un 71. Mali Genel Kurulu TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde gerçekleştirildi. Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 71. Mali Genel Kurulu’na katıldı. Türkiye’nin 81 ilinden gelen delegelerin katılımıyla gerçekleştirilen mali genel kurula, Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası’nı temsilen Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Dırakman Meclis Başkan Yrd. Emin Buz, TOBB Genel Kurul Delegesi Burak Ergün, Meclis Üyeleri A.İsmet Betin, Fatih Aksoy, Recai Babaeski, Tekin Uzkınay Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu İl Temsilcisi Figen Demirtaş, Oda Genel Sekreteri Birol Denizli, Oda Personeli M. Barış Yıldız katıldı.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 71. Mali Genel Kurulu sebebiyle, Anıtkabir ziyareti sonrasında, TOBB Birlik Merkezi Bahçesi’nde Genel Kurula katılan Oda ve Borsalar tarafından, katılımcılara her ilin yöresel ürünlerinin tanıtımı yapıldı. Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası bir stant açarak etkinliğe katıldı. Açılan stantta Mustafakemalpaşa Peynir Tatlısı ikramı yapıldı. Genel Kurula katılan misafirler Mustafakemalpaşa Peynir Tatlısına büyük ilgi gösterirken, stant önünde uzun kuyruklar oluştu.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu da, Mustafakemalpaşa Peynir Tatlısına yakın ilgi gösterdi.
TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte oda standını ziyaret eden Hisarcıklıoğlu, Peynir tatlısından tattı
Tatlının lezzetini öven Hisarcıklıoğlu, “Öncelikle odamızın genel kurulumuza renk kattıkları için teşekkür ediyorum. Çok güzel bir stant açmışsınız. Ülke olarak yöresel ürünler bakımından çok zenginiz” diye konuştu.
Mustafakemalpaşa TSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Dırakman ise, Mustafakemalpaşa standına gösterilen ilgiden oldukça memnun olduklarını belirterek, “Standımızın ve ürünümüzün herkes tarafından takdir edilmesi bizleri son derece mutlu etti dedi.

Haber Merkezi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir