Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerine İddialı aday Okumuş

Nisan ayının ilk haftasında yapılacak olan Ticaret ve Sanayi Odası başkanlığına Fevzi Okumuş’ta aday olduğunu açıkladı. Şuan itibariyle oda seçimlerinde üç aday yarışacak.
Oku-Taş Taşımacılık ve İş Gücü Temini şirketi sahiplerinden Fevzi Okumuş geçtiğimiz Cumartesi günü sabahı Yunus Tesisleri Kule Restorant’ta verdiği kahvaltıda ilçe basınına oda seçimlerine aday olduğunu açıkladı.
İlçenin tanınmış iş adamlarıyla liste hazırladıklarını belirten Okumuş, “Liztemizde ticarette başarısını kanıtlamış başarılı iş adamlarıyla yola koyulduk.
Amacımız Mustafakemalpaşa’ya daha kaliteli hizmeti nasıl sunacağımızın çalışmalarına arkadaşlarımla birlikte başladık. Seçimleri kazandığımız takdirde olağanüstü çaba harcayarak Ticaret ve Sanayi Odamızın adının ülke geneline duyurmaya çalışacağız. Elbette bunu yaparken kalıcı hizmetler üreterek başarmak zorundayız. İlçenin gelişimi adına ilçe ticaretinin ve ekonomisinin daha yukarlara çıkartmak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Bunu yaparken de gecemizi gündüzümüzü iş gücümüzü bu yönde harcayacağız” dedi.

Haber Mehmet Bursalı

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir