Tekin Uzkınay projelerini açıkladı

Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası başkan adaylarından tecrübeli işadamı Tekin Uzkınay genç ve dinamik bir ekip ile bu yolda muaffak olacaklarını belirterek projelerini açıkladı.
Uzkınay yaptığı açıklamada Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine şöyle seslendi;
“DEĞERLİ ÜYELERİMİZ;
7. Nisan Cumartesi günü Ticaret ve Sanayi Odamızı yönetecek ve temsil edecek arkadaşlarımızı seçeceğiz.
Odamız kurulduğundan bu yana birçok ağabeyimiz, arkadaşımız, kardeşimiz görev yaptı, hizmet etti. Hizmetlerinden dolayı hepsine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Biz de arkadaşlarımızla birlikte bu “bayrak yarışında” “Beyaz Liste” olarak sizin hizmetinize talip olduk.
Hizmet Bayrağını sizlerin desteği ile devralıp, aşağıda belirttiğimiz program ve projelerimizi birlikte hayata geçireceğiz.
Odamız sadece aidat alan bir kurum değil, tüm üyelerine EŞİT VE ADİL HİZMET veren bir kurum olacaktır.
Mustafakemalpaşa ekonomisinde ÖNCÜ, YOL GÖSTERİCİ ve YARDIMCI bir misyona sahip olacaktır.
Üyelerimizin güçlenmesi, gelişmesi için odamızın tüm imkanları seferber edilecektir.
Üyelerimizin işlerini geliştirerek Milli pazarda rekabet güçlerini arttırmalarına destek olacağız.
DEVLET TEŞVİKLERİNDEN üyelerimizin zamanında ve doğru şekilde bilgilenmesi için her türlü mevzuat desteği uzmanlar tarafından verilecektir.
Odamızda GÜMRÜK ve İHRACAT MASASI kuracağız. Mevzuata hâkim ve yabancı dil bilen personel istihdam edeceğiz. Uluslararası pazarlarda iş yapan veya yapmak isteyen üyelerimize danışmanlık hizmeti vereceğiz.
Ulusal ve Uluslararası fuarlarda iş yapmak isteyen üyelerimiz TEŞVİK EDİLECEKTİR.
İlçemiz ekonomisinin ve üyelerimizin pazarlama kabiliyetini arttırmak amacıyla, ilçemizde eksikliği hissedilen “FUAR ORGANİZASYONU” için fizibilite çalışmaları yapacağız.
Büyüyen, gelişen ve kapasitelerini arttıran üyelerimiz için KÜÇÜK ve ORTA ÖLÇEKLİ SANAYİ SİTESİ kurulmasını gündeme alacağız. Sizlerle birlikte karar vereceğiz.
Üyelerimizin bilgilerini arttırmak amacıyla periyodik olarak “satış, pazarlama, finans, üretim v.b” konularda periyodik olarak, uzmanların ders vereceği eğitim seminerleri düzenleyeceğiz.
İlçemizdeki diğer ekonomi ile ilgili kuruluşlarla (OSB, Ticaret Borsası, Esnaf Odaları, Ziraat Odası, Küçük Sanayi Sitesi) ve ilgili kamu kurumları ile birlikte “MUSTAFAKEMALPAŞA EKONOMİK KONSEYİ” ini oluşturacağız.
Değerli üyelerimiz;
Yukarıda açıkladığımız programımız doğrultusunda hep birlikte daha organize ve daha verimli bir ekonomi için desteğinizi bekliyoruz.
“BEYAZ LİSTE” olarak “Genç ve tecrübeli ekibimizle,güçlü Mustafakemalpaşa için,hep birlikte el ele” diyor;seçimlerimizin odamıza ve üyelerimize hayırlı olmasını diliyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.”

Haber Merkezi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir