Tamer Tayan, başarı ödüllerini aldı

Mustafakemalpaşa futbol antrenörlerinden Yunus Emre İlköğretim Okulu Beden Eğitimi Öğretmeni ve Lalaşahin Spor Kulübü Antrenörü Tamer Tayan, Bursa ilinde Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Bursa Şubesi’nin geleneksel olarak düzenlediği Meşin Yuvarlak Ödüllerini topladı. Ördekli Kültür Merkezi’nde yapılan ödül törenine Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Abdullah Karadağ, Bursaspor 2. Başkanı Recep Bölükbaşı, İdari Asbaşkan İsmet Demiralp,   Bursastore’lardan Sorumlu yönetici Nejat Tülek, Altyapı Sorumlusu Necmettin Kocaman, BASKF Başkanı Cemal Vardar, GSİM Spor Şube Müdürü Abdurrahman Lale, Futbol İl Temsilcisi Cem Gençoğlu, Saha Komiserleri Derneği Bursa Şubesi Başkanı Ercan Ütücü, İl Hakem Kurulu Başkan Vekili Eraydın Uysal, TÜFAD eski başkanları Metin Befüm, İsmail Ertekin, kulüp yöneticileri ve antrenörler katıldı.
Lalaşahinspor’un başarılı antrenörü Tamer Tayan’ın dört kategoride(U-13,U-14,U-15,U-16 Grup Birinciliği) layık görüldüğü ödül töreninde Tayan ödüllerini törene katılan protokolün elinden aldı. Tamer Tayan törenin ardından yaptığı açıklamada şunları söyledi:’’Disiplinli ve başarılı  bir sezonun ardından takımca elde ettiğimiz başarılara istinaden düzenlenen Meşin Yuvarlak ödüllerinde şahsıma layık görülen ödüllerden dolayı herkese sonsuz teşekkürlerimi sunarım.Amacım başarılı sporcular yetiştirip, ilçemiz Mustafakemalpaşa’nın ve takımımızın adını başka yerlerde  duyurmaktır.Bunu da yaptığımı düşünüyorum. Çalışmalarımızda bizlere destek veren Lalaşahinspor Kulüp Yöneticilerimiz Bekri Şahin ve Bilal Ayaz’a da ayrıca teşekkürlerimi sunarım.”
SAYGI ÖDÜLÜ VARDAR VE BEGÜM’E
Törende yılın enleriyle birlikte amatör liglerde şampiyon olan takımlara da ödülleri verildi. Geçtiğimiz sezonun fair play ödülü Burbarosspor antrenörü Hasan Pınardağ, futbolcusu Okan Özensoy ve kulüp başkanı Mustafa Ekinci’ye verildi. En centilmen antrenör Şenol Güner (Burgazspor), En centilmen takım Rahmiye Malcıoğlu İlköğretim Okulu, Ahde vefa ödülleri ise Özmetin Erkut ve Mehmet Tan’a verildi. 2012 yılının özel saygı ödüllerine ise BASKF Cemal Vardar ile TÜFAD eski Başkanı Metin Begüm layık görüldü. En başarılı kulüp yöneticisi ödülünü de Arabayağağı Başkanı Mehmet Güleç aldı.
ÖZBAĞ: BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM
Törende konuşan TÜFAD Başkanı Sedat Özbağ, ödül kazanan antrenör, sporcu ve yöneticileri kutlayıp, “Yeni sezonda da başarılarınızın devamını diliyor, törene katılan herkese teşekkür ediyorum” dedi. Özel saygı ödülüne layık görülen BASKF Başkanı Cemal Vardar ise “Vefasızlıkların çok yaşandığı bir dönemde böyle bir ödül bana çok gurur verdi” ifadesini kullandı.
 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir