Şölen bitti, sünnet sürüyor

Demokrat Parti Mustafakemalpaşa ilçe başkanı İsa Söğüt’ün organizasyonunda Mustafakemalpaşalı hayırseverlerin katkısıyla gerçekleştirilen geleneksel sünnet şöleninin ardından yeni sünnet talepleri devam ediyor.

 

Acımasız, ekonomik politikaların her gün çoğaltarak ürettiği ihtiyaç sahipleri zamanı geldiği halde çocuklarının sünnet vecibelerini yerine getirememenin telaşı ile kamuoyuna duyurulan şölen bitmesine rağmen çocuklarının sünnet edilmesi için İsa Söğüt’ün kapısını aşındırmaya devam ediyorlar.

 

İhtiyaç sahiplerinin ricalarını geri çevirmek istemeyen Demokrat Parti Mustafakemalpaşa ilçe başkanı İsa Söğüt Mustafakemalpaşalı hayırseverleri yeniden organize ederek talepleri yerine getiriyor.

 

Şölenden bu yana her gün 4 – 5 ihtiyaç sahibi çocuğun sünnetini yaptırmaya devam ettiklerini belirten İsa Sögüt; “ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın durumuna çok üzülüyorum. İmkânlarımızın kısıtlılığına rağmen onların ricalarını kırmamaya çalışıyorum. Allah kimseyi ihtiyaç sahibi etmesin. İnşallah memleketimiz vatandaşımızı daha müreffeh yaşatacak idarelere kavuşacaktır. Her gün birkaç vatandaş önümü keserek partimizin iktidarı için dua ettiklerini belirtiyorlar. Ben de onların bu iyi niyet ve dileklerine katılıyorum. İnşallah ihtiyaçlarını kendi kazancıyla karşılayabilen vatandaşlara sahip bir ülke yaratacağız.”dedi.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir