Sınav Eğitim kurumları basın temsilcileriyle bir araya geldi

Sınav Eğitim kurumları yönetimi, Mustafakemalpaşa, Susurluk ve Karacabey, basınının temsilcileriyle kahvaltıda bir araya geldi.
Sınav okullarının yönetim kurulu başkanı Gıyasettin Bingöl’ün de katıldığı kahvaltılı programda, eğitiminden ve eğitime verilen önemden bahsedilirken, basın mensupları okulun hizmet kalitesini çok yüksek bulduklarını belirttiler.
Gıyasettin Bingöl basın mensuplarına yaptığı konuşmada Mustafakemalpaşa’da kurulan okulun,
Susurluk ve Karacabey öğrencilerine de hizmet verdiğini, bölgede dünya standartlarında eğitim veren tek okul olduğunu belirtti. Eğitimin önemine dikkat çeken Bingöl Sınav Kolejlerinin özellikle İngilizce eğitimde Türkiye’nin en uzun saat ders veren okulu olduğunu söyledi. Haftada 15 saat İngilizce eğitim alan çocukların, gelecekte İngilizce bilen ve konuşan bireyler olarak yetişmelerine olanak sağladıklarını belirtti.
Çocuğun kişiliğinin oturduğu dönemlerde eğitimin 2 ile 6 yaş arasında önemli olduğunu belirten Bingöl, “Biz bu işi çocuk üniversitemizde yaptığımız sosyal etkinlikler, İngilizce eğitim, yüzme, basketbol, tenis, bilim sanat kulübümüzle çocuklarımıza dünya standartlarında bir eğitim sağlıyoruz” dedi. Herkes için ayrıştırmadan, yarıştırmadan kaliteli ve nitelikli eğitimin sınav okullarının ana vizyonu olduğunu ifade eden Gıyasettin Bingöl, “Aynı zaman da özellikle kız çocuklarının eğitim almasına çok önem veriyoruz” dedi. Geleceğimizin çocuklarını şekillendirecek kızlarımızın mutlaka eğitim almalarına ancak bu sayede muasır medeniyetler seviyesine ulaşabileceğimizi ve kadına yönelik şiddetin eğitim ile önüne geçebileceğimizin önemini belirtti. Kahvaltı sonrası basın mensuplarına okulu gezdiren yönetim kurulu başkanı Bingöl, katılımlarından dolayı tüm misafirlere teşekkür etti.

Haber Merkezi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir