Şiir ve Müzik Dinletisi’ne ilgi büyük oldu

Mustafakemalpaşa İsmail Hakkı Şenpamukçu Halk Eğitim Merkezi Drama Tiyatro ve Gösteri Sanatları Usta Öğreticisi H.Çetin Güler’in hazırladığı Şiir ve Müzik dinletisi gerçekleşti. 10 Temmuz 2015 Cuma günü saat, 22.00’da Ramazan eğlencesi olarak Mustafakemalpaşa Belediye Düğün Salonunda şiir severlerle buluştu.
“Şiirler” le, “Türküler” le, “Ezgiler”le yaşıyoruz, Geçmişi Geleceğe Taşıyoruz isimli Şiir ve Müzik dinletisi ile sanatseverlere Merhaba diyen Halk Eğitim Merkezi Usta Öğretici H.Çetin Güler, İsmail Hakkı Şenpamukçu Halk Eğitim Merkezi olarak, Nisan ayı ilk haftası Yeni dere Mahallesi Etüt Merkezinde Güner Şenpamukçu Orta Okulu Öğrencileri ile hazırlanan “Arkadaşlık Bu İşte” oyunu ve Mayıs ayı ilk haftasında Ticaret Lisesi Öğrencileri ile hazırlanan  “Sedef Çiçeği” oyunlarını başarı ile sergilediklerini ve Ramazan ayı içerisinde ise müzik dinletisi ile programlarına devem ettiklerini söyledi.
Daha önce de böyle sunumlar hazırladım ve sergilediğini dile getiren H.Çetin Güler her geçen yıl bu sunumları geliştirerek programlarımıza devam etmekteyiz, açıklamasında bulundu. İki ayrı tiyatro oyunumuzu başarıyla sergilemeyi başardık diyen H.Çetin Güler, bir ay gibi kısa bir sürede bu sunumu hazırladıklarını dile getirdi.
Her şiir ve ezgiden sonra dakikalarca alkışlanan dinleti ekibine program sonunda HEM Müdür Vekili Mesut Ural Teşekkür Belgesi verirken Mustafakemalpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Fikret Erdel Usta Öğretici H.Çetin Güler ve ekibe çiçek vererek tüm ekibi kutladı.
Usta Öğretici H. Çetin Güler İsmail Hakkı Şenpamukçu Halk Eğitim Merkezi Drama, Tiyatro ve Gösteri Sanatları Grubu olarak, kendilerine her zaman her türlü desteği veren İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne, Mustafakemalpaşa Belediyesine, Mustafakemalpaşa Öğretmen Evi (ASO ) Müdürlüğüne, Grand Pastanesine ve sunumun Ana Sponsoru HİRA EMLAK DANIŞMANLIK ve İNŞAAT ‘a teşekkür etti.

Haber : Ziret Başgüç

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir