Şengül: “Göreve hazırım”

Mustafakemalpaşa Belediyesinin AKP’li Meclis üyesi, İnşaat Mühendisi Fatih Şengül AKP’den aday adaylığını resmen açıkladı.

Resmi kayıtlarda AKP’de şu ana kadar tek aday adayı başvurusunu yapan 35 yaşındaki genç İnşaat Mühendisi Fatih Şengül gazetemize açıklamalarda bulundu.

Şengül bundan sonra olabilecek aday arkadaşları ile yarış halinde olmayacağını vurgulayarak, hedefinin Mustafakemalpaşa’yı daha iyi yaşanabilecek bir kent haline getirmek olduğunu vurguladı.

Şengül yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi.

“Mustafakemalpaşa halkına hizmet etme arzum üzerine, benden taşın altına elimi sokmak ve güzel ilçemizi yaşanabilir bir kent yapmak için, partimizin kurulları doğrultusunda bu göreve talip oldum. Çatısı altında bulunmaktan her zaman gurur duyduğum partimin kurulları, 2014 yerel seçimlerinde bana görev verirse, sonuna kadar çalışmaya hazırım. Tüm amacım AK Partinin yerelde ve genelde iktidar olmasıdır.

Aday arkadaşlarımın hiçbiriyle yarış içerisinde olmayacağım. Bu sürecin partiye hizmet etme süreci olduğuna inanıyorum. 2014 yerel seçimlerine Mustafakemalpaşa halkının gönlündeki adayla gireceğiz. 30 Mart 2014’te yereldeki iktidarın AK Parti olacağına inancım tamdır” dedi.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir