Şehitlerimizin anısına ceviz fidanları dikildi

Tatkavaklı belediyesi, 18 Mart Şehitleri anma ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 98’inci yıl dönümü münasebeti ile Şehitlerimizin anısına ceviz fidanlarını toprakla buluşturdu.
Tatkavaklı belediye başkanlığının düzenlediği etkinlikte Cumhuriyet mahallesinde bulunan 4850 metrekarelik alana 100 ceviz fidanı dikildi. Tatkavaklı Belediye başkanı Orhan Alper’in ev sahipliğini yaptığı etkinliğe Şehit aileleri ve yakınları ile Kaymakam Kazım Karabulut, Garnizon komutanı Yzb Ahmet Meydan, Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, İlçe Emniyet müdürü Kemalettin Akbaba, İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdulgani Artan, İlçe müftüsü Musa Uzun, Gaziler dernek başkanı Kebir Girginer, Mal müdürü Ercan Sunay, Orman İşletme Müdürü İsmail Tüfekçi ve Tema vakfı ilçe temsilcisi Necati Özyiğit ile birlikte vatandaşlar ve öğrenciler katıldı.
Düzenlenen etkinliğin ardından Kaymakam Karabulut, İlçedeki verimli doğa aktivitelerindeki başarılı çalışmalarından dolayı Tema Temsilcisi Necati Özyiğit’e plaket takdim etti.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir