Sedat Karan’da Kültür Sanat günleri

Sedat Karan Anadolu Lisesi, “1. Kültür Sanat Günleri” devam ediyor. 2017 2018 Eğitim öğretim yılı “Sosyal ve Kültürel Faaliyetler” kapsamındaki etkinliklerden üçüncüsü olan “Çanakkale; Bir Hilal Uğruna” konulu konferans gerçekleştirildi.
23 Mart 2018 Cuma günü “Medeniyet ve Düşünce Kulübü” öncülüğünde öğrencilere yönelik olarak Uludağ Üniversitesi Öğretim Üyelerinden Gürhan Korkmaz’ın konuşmacı olarak katıldığı etkinlik okul konferans salonunda düzenlendi.
Mustafakemalpaşa Belediye başkan yardımcısı Mustafa Eren, Mustafakemalpaşa Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe, Şube Müdürü Mehmet Işık, okul müdürleri, öğretmenler ve özellikle Tarih alanına merak ve ilgi duyan öğrencilerin yoğun katılımıyla gerçekleştirilen program soru cevap bölümüyle devam etti. Konferansın sonunda Mustafakemalpaşa Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe Öğretim Üyesi Gürhan Korkmaz’a “Çanakkale Şehitleri” haftası münasebetiyle düzenlenen bu anlamlı programa katılımlarından dolayı teşekkür etti. Ayrıca bu konferansın düzenlenmesinde emeği geçen başta okul idaresi olmak üzere tüm öğretmen ve öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Program Belediye başkan yardımcısı Mustafa Eren ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe tarafından konuşmacıya plaket ve çiçek takdimlerinin ardından sona erdi.

Haber Ziret Başgüç

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir