Sedat Karan Anadolu Lisesi’nden kermes

Mustafakemalpaşa’da eğitim veren ortaöğretim kurumlarından Sedat Karan Anadolu Lisesi Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Okul Aile Birliği Yönetimi, gıda kermesi düzenledi.
Dün Sabribey Mahallesi Mektep Sokaktaki pazaryerinin karşısında bulunan bir binanın altında düzenlenen kermeste, hayırsever sponsor vatandaşların ve öğrenci velilerinin hazırladıkları pasta, börek, lokma, meyve suyu, gibi gıda maddeleri cüzi fiyatlarla satışa çıkarıldı.
Sedat Karan Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Zeki Beyhan, kermesle ilgili olarak yaptığı konuşmada: “Amacımız, Okul Aile Birliği olarak herşeyi devletten beklememek düşüncesiyle, kermesten elde edeceğimiz gelirleri 1. Mini Sedat Karan Anadolu Lisesi Olimpiyat Oyunları için kullanmaktır.
11 Mayıs 2010 günü okul bünyesinde başlayacak olan olimpiyatlar, 4 gün devam edecektir. Olimpiyatlarda, Bursa Milli Eğitim Müdürlüğü ile çevre il ve ilçelerden katılacak olan futbol, basketbol, voleybol, atletizm ve gülle atışı yarışmaları yapılacak. 4 günlük olimpiyatlar süresince, katılımcılar Okul Aile Birliği tarafından ağırlanacak. Ayrıca dereceye giren sporculara kupa ve ödülleri verilecektir” dedi.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir