Saygı, Başkan seçildi

Güvenlik Hizmetleri Destekleme Derneği Başkanı Sinan Saygı Oldu.

İlçenin Güvenlik Hizmetleri Destekleme Derneği’nin Olağan Genel Kurulu geçtiğimiz gün polis lokalinde gerçekleştirildi. Kayıtlı 46 üyeden 30’nun katılımı ile yapılan genel kurulun Divan Başkanlığını Kadir Hoşgör, katip üyeliklerini ise Yakup Dikici ve Şoförler odası başkanı Vahit Girgin yaptı. Derneğin üç yılda bir gerçekleştirilen genel kurulunda mevcut Başkan Şevket Öz, sağlık sorunları sebebi ile başkanlık görevini yürütemeyeceğini ifade etti. Bunun üzerine Dernek Başkanlığına Sinan Saygı getirildi.
Başkan Sinan Saygı derneğin faaliyet ve denetleme raporlarını okudu. Raporların okunmasının ardından yapılan oylama ile faaliyet ve denetleme raporları ibra edildi.
Sinan Saygı, Yusuf Yalcın, Adnan Gültaş, İsa Söğüt ve İlhan Çakmakçı’dan oluşan yönetimin denetleme kurulu listesi ise Kamil Ertuğrul, Mesut Yıldırım ve Çetin Güler’den oluştu. Genel kurulun ardından bir konuşma yapan İlçe Emniyet Müdürü Hasan Keleş, “Derneğimizin çalışmaları sonucu emniyet teşkilatının ihtiyacı olan başta araç olmak üzere birçok şey temin edildi. Mustafakemalpaşa Güvenlik Hizmetleri Derneğine katılan ve bu konuda özveriyle çalışan herkese teşekkür ederim.” dedi.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir