Sadi Kurtulan’a 14 Eylül’den teşekkür ziyareti

Mustafakemalpaşa 14 Eylül İlkokulu idarecileri ve Okul Aile Birliği üyeleri, Belediye Başkanı Sadi Kurtulan’a teşekkür ziyaretinde bulundu.
Okul bahçelerinden dersliklerin düzenlenmesine kadar eğitim kurumlarının ihtiyaçlarını karşılamak için birçok çalışma yürüten Mustafakemalpaşa Belediyesi, son olarak 14 Eylül İlkokulu Ana Sınıfı’nın çatısını yenileyerek bir eksikliği daha giderdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, Mustafakemalpaşa’daki okullara her eğitim yılı içerisinde boya, badana, çevre düzenlemesi, istinat duvarı, asfalt ve parke taşı gibi birçok destek verdiklerini söyledi.
Başkan Kurtulan; “Eğitim kurumlarına hizmet etmek bizi mutlu ediyor. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı ve gençlerimizi daha iyi eğitim ortamlarına kavuşturmak istiyoruz.
Bunun için okulların fiziki anlamda daha kaliteli bir hale gelmesi için üzerimize düşen görevi yerine getiriyoruz. İdarecilerin ve okul aile birliklerinin bu yönde atacakları her adıma destek vermeye, okullarımızın eksikliklerini gidermeye devam edeceğiz” dedi.
14 Eylül İlkokulu Müdürü Yaşar Gökbayraktar ise okula yaptığı hizmetlerden dolayı Belediye Başkanı Sadi Kurtulan’a teşekkür etti.

Haber Merkezi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir