Saadet Partisi’nden gazetemize ziyaret

Saadet Partisi Mustafakemalpaşa Belediye Başkan adayı Sönmez Duman, İlçe Başkanı Mustafa Çalı, Belediye Meclis üye adayları Burak Çelik, Melih Güler, Orhan Dağlı ilçede faaliyet gösteren yerel basını ziyaret etti.
Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Sönmez Duman yaptığı açıklamada; “Diğer partiler gibi partiler arası ittifak yapmıyoruz. Biz milletimizle ittifak yapıyoruz. Bu nedenle ülke genelinde seçimlere kendi adaylarımızla çıkan tek partiyiz.
Mustafakemalpaşa’da seçimlere katılan diğer partilerin adaylarının kişilik olarak iyi olduğunu biliyor ve düşünüyoruz. Ancak şunu iddia ediyoruz kişilik olarak iyi olmak başka bir şey belediye yönetmek başka bir şey. Biz belediyecilikte en iyi biziz diyoruz. Milli görüş düşüncesini ayaklar altına alanlara inat milli görüş düşüncemizi ayağa kaldırmak için geliyoruz.
Seçimleri kazandığımızda dinimizce de yasak olan israf ve yolsuzluğa son vereceğiz. Her alanda yok olan ve yurtdışına bağlı tarımcılığa-hayvancılığa son vererek yerelde üretime destek vererek, kendi imkanlarımızla üretimi hızlandıracağız.
Sizlerin aracılığı ile diğer parti adaylarına şu çağrıyı yapıyoruz. Milletin 94 ruhu ile hizmet konuşması için, bütün adayları Saadet Partisi lehine adaylıktan çekilmeye davet ediyoruz.” Dedi.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir