Saadet 100 bin imza için geziyor

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun partisinden Cumhurbaşkanlığı adaylığını açıklamasından sonra Saadet Partisi il ve ilçe teşkilatları çalışmalarına hız verdi.
Geçtiğimiz Perşembe günü gazetemize gelen Mustafakemalpaşa Saadet Partisi ilçe başkanı Sönmez Duman, Saadet Partisi Milletvekili aday adayı Burak Çelik ve yönetim kurulu üyeleri Temel Karamollaoğlu’nun Cumhurbaşkanlığı adaylığı için gerekli 100 bin imza kampanyasını tüm hızıyla sürdürdüklerini ve ilçe halkından,
Temel Karamollaoğlu için ilçe seçim kuruluna gidip imza atmaları yönündeki isteklerini gazetemiz aracılığı ile bir kez daha duyurdular.
Mustafakemalpaşa Saadet Partisi ilçe başkanı Sönmez Duman konu ile ilgili yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi.
“24 Haziran 2018’de yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçiminde Saadet Partisinin de Cumhurbaşkanı adayı olarak ‘Bilge Başkan’ Temel Karamollaoğlu beyi aday göstermek için imza kampanyamız başlamış bulunmaktadır. Kampanyamız 4 Mayıs 2018 Cuma günü sabah saat 08.00 ile akşam 20.00 arasında olup 6 gün boyunca devam edecektir. Hafta sonu Cumartesi, Pazar imza verilebilecektir. Kampanyamız 9 Mayıs 2018 Çarşamba akşamı saat 20.00’de son bulacaktır. İmza vermek isteyen tüm ilçe halkımızı ilçe kurullarına imza için bekliyor saygılar sunuyoruz.”

Haber: Mehmet Bursalı

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir