“Özel” öğrencilere el sanatları atölyesi

Mustafakemalpaşa İbn-i Sina Özel Eğitim Mesleki Merkezine, Özel Eğitim ve Rehberlik hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından bir el sanatları atölyesi yapıldı.
Atölyenin açılışı geçtiğimiz gün Mustafakemalpaşa Kaymakamı Mustafa Masatlı ve eşi Esra Masatlı, Mustafakemalpaşa Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe, okul müdürleri, öğretmen ve öğrencilerin katılımı ile gerçekleştirildi.
Mustafakemalpaşa Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe açılış öncesi yaptığı konuşmada; “Yazılı taleplerimize olumlu cevap verilmesi sonucunda il genelinde 18 özel eğitim merkezinden ilçemizin de içinde yer aldığı üç özel eğitim merkezine El Sanatları Atölyesi yapıldı. 2017 yılı içerisinde de Seramik Atölyesinin yapımı için ayrıca söz aldık. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun” dedi. Mustafakemalpaşa Kaymakamı Mustafa Masatlı ise yaptığı konuşmada; “Özel Eğitim alan öğrenciler adı üstünde “özel” öğrencilerimizdir. Bu açılan el sanatları atölyesi özel eğitim öğrencilerimizin eğitimlerine, el becerisi kazanmalarına katkı sağlayacaktır. Emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.

Haber Merkezi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir