Özel öğrencilerden özel yetenekler

Engelliler haftası dolayısıyla Mustafakemalpaşa’da düzenlenen etkinlikte İbn-i Sina’lı öğrenciler kabiliyet ve becerilerini sergiledi.
Mustafakemalpaşa Kaymakamlığı ve İbn-i Sina özel eğitim merkezi tarafından Engelliler haftasına özel olarak hazırlanan etkinlik, dün Adanan Menderes Kent Meydanında gerçekleştirildi. Düzenlenen etkinlikte İbn-i Sina’lı özel öğrenciler izleyenleri adeta büyüledi.
Etkinliğe Mustafakemalpaşa Kaymakamı Mustafa Masatlı ve eşi Esra Masatlı, Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, Mustafakemalpaşa Emniyet Müdürü Erol Turan’da katıldı. Protokol ve katılımcılar, öğrencilerin hazırladıkları haritaya farklı renklerle el izlerini bıraktılar. Büyük bir coşkuyla devam eden etkinlikte, “Hayat Bayram Olsa” şarkısını işaret dilinde söyledi ve kayda alınan şarkı klip haline getirildi. Diğer yandan öğrencilerin misket ve ritim gösterileri de katılımcı ve izleyicilerden tam not aldı. İbn-i Sina’lı öğrencilerin hazırladığı el emeği göz nuru onlarca çeşit ürün de halkın beğenisine sunuldu.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir