Özel Meditercan Tıp Merkezi Açılıyor

Özel Meditercan Tıp Merkezi çok yakında Mustafakemalpaşa, Karacabey, Susurluk ve bağlı bulunduğu mahallelere hizmete başlıyor.
Operatör Doktor Fatih Volkan TERCAN tarafından ilçede yapılan büyük bir yatırımla, Özel Meditercan Tıp Merkezi çok yakında hizmetinize açılıyor. Uzman ve Deneyimli Kadrosuyla Özel Meditercan Tıp Merkezi ilk olarak Ortopedi ve Travmatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, 7/ 24 Acil Servis ve Ambulans hizmeti, Açık MR, Radyoloji, Laboratuvarla başlayıp daha sonra Dahiliye, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Göz Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kardiyoloji, Endoskopi, Kolonoskopi bölümlerinin hizmete girmesiyle Özel Meditercan Tıp Merkezinin kuruluş aşamasını tamamlayacağı öğrenildi.
Özel Meditercan Tıp Merkezinin açılmasıyla, bölge halkının sağlık sorunları için Bursa Merkeze giderek tüm günlerini sağlık sorunlarına ayırmalarına son verecek.
Şimdiden yoğun ilgi gören Özel Meditercan Tıp Merkezi çok yakında hizmete girecek. Özel Meditercan Tıp Merkezinin Acil Servisi 7/24 açık olacak ve Özel Ambulans Hizmeti de verilecek. Tatkavaklı kavşağında açılacak olan Özel Meditercan Tıp Merkezi randevu ve Özel Ambulans hizmetleri için 0 224 618 08 00 numaralı telefonu kullanacak.

Haber Merkezi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir