Özel eğitim öğrencilerinden özel ziyaret

İbn-i Sina Özel Eğitim merkezi öğrencileri, Mustafakemalpaşa Kaymakamı Mustafa Masatlı´ya özel bir ziyaret gerçekleştirdi.
İbn-i Sina Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Öğrencileri, Şeb-i Aruz haftası münasebetiyle hazırlamış oldukları Mevlana tablosu ile birlikte atölyelerde üretilen kapı süsü ve atkıyı Kaymakam Mustafa Masatlı’ya hediye etti. Ayrıca okul aile birliği tarafından hazırlanmış olan okulun tanıtıcı takvimi de sunuldu.
Ziyarette hazır bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe ve özel eğitimden sorumlu Şube Müdürü Metin Sarıfakıoğulları öğrencileri çalışmalarından dolayı tebrik etti.
Okul Müdürü Ahmet Memi ise okuludaki müzik atölyesi ve spor salonu için çalışmaların devam ettiğini, en kısa sürede çalışmaların sonuçlandırılacağını söyledi.
Kaymakam Mustafa Masatlı gerçekleştirilen ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu söylerek, “Özel eğitim gönül işi ve özveri gerektirir.
Okul Müdürü Ahmet Memi, Müdür Yardımcısı Ahmet Dirsek, Atölye şefi Yıldız Bulut, Görsel Sanatlar Öğretmeni Nilüfer Özay Yıldırım ve özel eğitim öğretmeni Gerçek Karagöz´e ve bu özel ve güzel öğrencilerimize teşekkür ediyorum” dedi.
Kaymakam Mustafa Masatlı, kendisini ziyarete gelen öğrencilere çeşitli hediyeler takdim etti.

Haber Merkezi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir