ÖSYM sınavları artık Mustafakemalpaşa’da oluyor

Mustafakemalpaşa Ak Parti İlçe Başkanı Sadettin Akkoyunlu, 20 Kasım 2016’da yapılan KPSS sınavına giren vatandaşların Mustafakemalpaşa’da bu sınava girme imkanına sahip olmasına katkı sağlamaktan kendi adına ve ilçe teşkilatı adına mutluluk duyduklarını dile getirdi.
Akkoyunlu yaptığı açıklamada; “Bizler Ak kadrolar olarak bundan sonra ÖSYM’nin tüm sınavlarının Mustafakemalpaşa’da yapılacak olması ilçemiz adına olumlu bir gelişmedir. Bizler buna katkı sağlamaktan mutlu ve gururluyuz. Buna ilave olarak Açık öğretim sınavlarının da Mustafakemalpaşa’da yapılması için çalışmalarımız devam etmektedir. Bununla ilgili olarak Anadolu Üniversitesi Rektörü ile görüşmelerimizi gerçekleştirip gerekli yazışmaları yapmış bulunmaktayız. Başta İl Başkanımız ve milletvekillerimizin katkılarıyla gerekli girişimleri yaptık ve konuyu bir an önce çözüme kavuşturmak için yakından takip etmekteyiz.
Bizler Ak kadrolar olarak ilçemiz yararına ve ilçemize katma değer katacak her bir şeyi büyük bir özenle takip etmekteyiz ve bu gibi faydalı hizmetleri ilçemize kazandırmak için var gücümüzle çalışmaktayız.
ŞİMİZ HİZMET GÜCÜMÜZ MİLLET düsturuyla yolumuza devam etmekteyiz. Bu hizmet aşkımızı gören vatandaşlarımızın bizzat ilçe binamıza gelip bizlere teşekkürü ve her ortamda bizleri çalışmalarımızdan dolayı tebrik edip onura etmesi bizleri daha çok çalışmak ve daha çok hizmet etmemiz için teşvik etmektedir. Bizlerde bunun verdiği sorumlulukla yorulmadan yılmadan yolumuza devam edeceğiz.
Özellikle İlçemize ÖSYM sınav merkezi statüsünü kazandırmaktan çok mutlu ve gururluyuz. Bu arada Mustafakemalpaşa’ya açık öğretim sınav merkezini ve dört yıllık bir fakülte kazandırmak için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bu yolda bizlere destek olan başta İl Başkanımız ve Bursa Milletvekillerimize desteğini bizden esirgemeyen vatandaşlarımıza sonsuz saygı ve şükranlarımızı sunarız” dedi.

Haber: Ziret Başgüç

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir