Orta Oyunu ‘Salak oğlum’ beğenildi

Müjdat Gezen’in yazdığı, Derya İpek’in yönettiği, Uludağ Üniversitesi Mustafakemalpaşa Meslek Yüksekokulu Tiyatro Grubu’nun oynadığı ‘Salak Oğlum’ isimli orta oyunu beğenildi.
05-06 2010 tarihlerinde belediye düğün salonunda gösterime sunulan ‘Salak Oğlum’ orta oyununu; Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Murat Gürdal, Meslek Yüksekokulu Müdür yardımcıları Prof. Dr. Gülsün İşseveroğlu, Mehmet Öz, Gençlik ve Spor Müdürü Emin Turhan, TEMA temsilcisi Necati Özyiğit, oyuncu aileleri ve çok sayıda vatandaş ücretsiz olarak izledi.
Uludağ Üniversitesi Mustafakemalpaşa Meslek Yüksekokulu Tiyatro Grubu öğrencileri Çiler Özhan, Bilal Aydın, Pınar Cevizdibi, Önder Göçeri, Derya İpek, Semih Karademir, Nasibe Karahan, Esma Kosova, Muhammed Selvi, M. Sıtkı Şerbeci, Sevgi Şirin, Günay Yaman, Gülcan Çakan, Emre Yaşar, Sema Yurtseven iki perdeden oluşan ve bir buçuk saat süren oyunda performasnlarıyla göz doldurdu.
‘Salak Oğlum’ isimli orta oyununda; Aileler arasında görücü usulü kız isteme, Aysel Sokak sarraf, Muzur Kahve, Psikolog Doktor, Bana bir koca lazım o da bu gece lazım, kütüphane gibi çeşitli ve hareketli bölümleriyle izleyiciden bol alkış aldı.
Salak Oğlum isimli orta oyununu ilgi ve alkışlarla izleyen emekli ilçe Milli Eğitim Müdürü Halil Gök, program sonunda oyunculara bir tepsi baklava ikram etti.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir