Nuray Laçiner aday adayı

Nuray Laçiner “Önce samimiyet ve dürüstlük” diyerek aday adaylığını açıkladı

2009-2014 Dönemi Ak Parti Belediye Meclis üyesi, aynı dönemde Yerel Gündem 21 Genel Sekreteri ve önceki dönem Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanlığı yapan Nuray Laçiner, aday adaylığı müracaat dosyasını Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Kanar’ a teslim etti.
Önceki dönem İlçe Başkanları, Kadın ve Gençlik Kolları mensupları ile mevcut yönetim ile birlikte geniş bir tabanı temsil ettiğini belirttiği toplulukla birlikte Belediye Başkan Aday Adaylığı müracaatında bulunan Nuray Laçiner, hedefinin örnek alan değil, örnek alınacak bir Mustafakemalpaşa var etmek olduğunu ve bununda yolunun önce samimiyet ve dürüstlükten geçtiğini belirterek şu açıklamayı yaptı;
“Siyasetin tek limanı ahlaktır. Genel başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ ın bir öğüdüdür bu bizlere.
Bu anlayış ile yürüdüğümüz bu yolda, siyasetin İlçemizde güzel işlere vesile olmasına daha büyük katkılar sunabilmek için bugün aday adaylık başvurumu yapıyorum.
Hedefimiz örnek alan değil örnek alınacak bir Mustafakemalpaşa’ yı var edebilmek için sonuna kadar çalışmaktır.
Gönüllere girebilmenin yolunun önce samimiyetten ve dürüstlükten geçtiğini ispatlamaktır.
Yapı projelerinden çok, ekonomik kalıcı yatırımların ve sosyolojik olarak güncel hayatın gereklerinin önemsendiği bir dönem oluşturabilmektir.
Ama en önemlisi İlçe teşkilatımızdan aldığımız güç ve birlik beraberlik duyguları ile hizmet heyecanını en üst düzeyde hissedeceğimiz bir süreç yaşayabilmektir.
Burada desteğini hissettiğim ve benimle aynı heyecanı taşıyan herkese teşekkür ediyorum. Allah çıktığımız bu yolda utandırmasın.” Dedi
İlçe Başkanı Mehmet Kanar ise, “Çok şükür hep beraber, birlik ve beraberlik içerisindeyiz. Teşkilatımız içerisinden gelen aday adayımızı ağırlamaktan gurur duyuyorum, onur duyuyorum. Teşkilatımızın içerisinden gelen, bu yolda emek vermiş, ter dökmüş parti mensuplarımızın bu makamlara aday adayı olmasından mutluluk duyuyorum. Güzel ve iyi günler yaşıyoruz. Başvuru süreci sona erdiğinde temayül yoklamamız yapılacak. Kamu oyu yoklamalarının ardından ise adayımız belirlenmiş olacaktır” dedi.

Haber Merkezi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir