Müteahhit torpilli olunca

Önceki hafta Öğretmendavut ilköğretim okulunun karşısında yer alan tuhafiyeciler çarşısından geçmek isteyen Mustafakemalpaşalılar büyük bir şok yaşadı.

 

Mustafakemalpaşa’nın en işlek pazarlarından biri olan tuhafiyeciler çarşısının tam ortası inşaat demirleriyle işgal edildi. Yoldan aracı ile mal taşımak isteyen çarşı esnafı mağdur edildi. Yolu açmamakta ısrar eden müteahhidi çarşı esnafı belediye zabıtasına şikâyet etti.

 

Olay yerine gelen zabıta ekipleri inşaatta hiçbir iş güvenliği tedbiri alınmadığı saptamasına rağmen zabıta bir işlem yapamadı. Nedeni ise zabıtanın da eli kolu bağlıydı. İnşaatın müteahhidinin Mustafakemalpaşa belediyesinin AKP’li meclis üyesi olmasından zabıtanın bir işlem yapamadığını çarşı esnafı dile getirdi.

 

İlçenin en işlek esnafının yer aldığı bu sokağı pervasızca işgal eden belediye meclis üyesinin kimlere güvendiği açıkça belli oluyor. Çarşı esnafının şikâyeti üzerine olay yerine giden gazetemiz muhabiri olay yerinin fotoğraflarını yorumsuz olarak siz okuyucuların takdirine bırakıyor.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir