Mustafakemalpaşa’da Ferhat Göçer fırtınası

Ünlü sanatçı Ferhat Göçer, Mustafakemalpaşa’da verdiği konserde hayranlarına unutulmaz bir akşam yaşattı.
Mustafakemalpaşa Belediyesi Uğur Böceği Kültür Merkezi Yıl Sonu Festivali’nin gelenekselleşen halk konserlerinde bu kez söz ve besteleriyle müzikseverlerin gönlünde taht kuran sevilen sanatçı Ferhat Göçer sahne aldı.
Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla Adnan Menderes Meydanı’nda düzenlenen konserde sahneye havai fişek gösterileri ve seyircilerin büyük alkışlarıyla çıkan ünlü sanatçı, müzik dolu geceye ‘Götür Beni Gittiğin Yere’ şarkısıyla başladı.
Sanatçının konser sırasında sosyal medyadan ‘ istek şarkı gönderin’ çağrısına binlerce hayranı cevap verdi.
Yaklaşık 1.5 saat sahnede kalan Ferhat Göçer, eline gitarı alarak ‘Kalp Kalbe Karşı Derler’,  Gül ki Sevgilim’ ve ‘Yıllarım Gitti’ gibi dillerden düşmeyen parçalarının yanı sıra Cem Karaca ve Erkin Koray’dan da şarkılar seslendirdi.
Sanatçının yüksek enerjisine, orkestra ve hayran korosu da eklenince büyük bir sahne şovu ortaya çıktı.
Keyifli konserde performansıyla seyirciyi coşturan Ferhat Göçer, sevenleri ile sohbet ederek, fotoğraf çektirdi.
Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, müzik ziyafetinin ardından alkış yağmuruna tutulan Ferhat Göçer’e çiçek ve tablo hediye ederek, Mustafakemalpaşalılara yaşattığı güzel konser gecesi için teşekkür etti.
Ünlü sanatçı Ferhat Göçer’de Belediye Başkanı Sadi Kurtulan’a teşekkür ederek, Mustafakemalpaşa’da bulunmaktan büyük bir mutluluk ve keyif duyduğunu dile getirdi.

Haber Merkezi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir