Mustafakemalpaşa’da bir ilk

Mustafakemalpaşa’nın yetiştirdiği önemli değerlerden Şirin Şentürk Atalay, 27 yıllık başarılı bir kariyerden sonra memleketine döndü.

Mustafakemalpaşa’nın yetiştirdiği önemli değerlerden Şirin Şentürk Atalay, 27 yıllık başarılı bir kariyerden sonra memleketine döndü.

Ankara’da 27 yıldır Matematik alanında önemli bir isim haline gelen Şirin Şentürk Atalay birikimini bundan sonra Mustafakemalpaşa gençlerine uygulamak için Şentürk yayıncılık ve eğitim danışmanlığı adı altında Matematik-Fizik-Geometri alanlarında faaliyet yürütecek bir büro açtı.

Mustafakemalpaşa merkezindeki Beygirciler iş hanının 3.katında faaliyet yürütecek olan büro da; Matematik-Geometri-Fizik alanında nitelikli yayınlar ve kişiye özgü programlar uygulanarak YGS, LYS, SBS, KPSS ve ara sınıflar seçenekleri sunuluyor.

Elit bir ortamda, profesyonel bir yaklaşımla öğrencilerin analiz ve yorum yapabilme kapasitelerinin arttırıldığı bir sistemle sağlam bir temel ve çok fazla uygulama yöntemiyle matematik-fizik-geometri korkulu rüya olmaktan çıkarılıyor.

Mustafakemalpaşa’da sınav başarısını önemli oranda arttıracak bu sistemle ailelerin çocuklarının geleceğine ilişkin kaygılarının asgariye indirilmesi hedefleniyor. Velilerin çocukları üzerinde ki gereksiz ve çoğu zaman ters sonuçlar veren ders çalışmaya yönelik baskı uygulamalarını sona erdirecek bu sistemle her yaştaki çocuğun tam başarıya ulaşması amaçlanıyor.

 

Şirin Şentürk Atalay kimdir?

1965 Bursa/Mustafakemalpaşa doğumlu olan Şirin Şentürk Atalay, ilk öğrenimini 14 Eylül ilköğretim okulunda, ortaokul ve liseyi Mustafakemalpaşa lisesinde tamamladı.

1982 yılında başladığı A.Ü. Fen Fakültesi Matematik bölümündeki eğitimini 1987 yılında öğretmenlik formasyonu alarak tamamladı. G.Ö. Eğitim yönetimi ve denetimi bölümünde yüksek lisans yaptı.

Özel ders vermeye üniversite yıllarından itibaren başladı. Ankara BİDES dershanesi, BAŞARI(SINAV) dershanesi, Yaman dershanesi, Tunalı dershanesinde matematik dersleri verdi.

Ankara Rıdvan Ege Anadolu lisesi Matematik bölüm başkanı olarak emekli oldu.

Ankara Özel Doğa Koleji SBS bölüm müdürlüğü yaptı.

BİDES Soru bankası ve 9.sınıf okula yardımcı Matematik Soru bankası kitaplarının yazarıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir