Mustafakemalpaşa’da 15 Temmuz Şehitleri anıldı

Mustafakemalpaşa’da, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün üçüncü yılında hain kalkışmaya direnen şehit ve gaziler minnetle anıldı.
15 Temmuz’da demokrasi nöbetlerine ev sahipliği yapan Adnan Menderes Meydanı’nı dolduran vatandaşlar, tek yürek olarak bu anlamlı günde Milli Birlik ruhunu bir kez daha gösterdi.
FETÖ/PDY terör örgütünün gerçekleştirdiği hain darbe girişiminin bertaraf edilmesinin yıldönümünde kaymakamlık ve belediye işbirliği ile Mustafakemalpaşa’da bir dizi anma etkinliği gerçekleştirildi.
1’den devam
15 Temmuz nedir konulu söyleşisi ile gecenin onur konuğu ise Haber Türk TV Genel Müdürü Veyis Ateş oldu.
‘15 Temmuz Destanı’ programına; Kaymakam Mehmet Zeki Koçberber, Garnizon Komutanı Personel Yüzbaşı Mehmet Böberci, Belediye Başkanı Mehmet Kanar, Cumhuriyet Başsavcısı Mikail Sarıkaya, belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, daire amirleri, siyasi parti ve sivil toplum teşkilatlarının temsilcileri ile birlikte yüzlerce vatandaş katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan program, Belediye Mehter Takımı’nın gösterilerinin ardından, Protokol konuşmaları ile devam etti.

Haber: Mahmut Balıoğlu

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir