Muhtarların aylık toplantıları yapıldı

Mustafakemalpaşa’da Muhtarlarla her ay mutad olarak yapılan toplantı Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirildi.
Yapılan toplantıda mahallelerin sorun, istek ve şikayetleri değerlendirilip, çözüm önerileri sunuldu. Daha iyi yönetimle ilgili bilgi alış-verişinde bulunuldu.
Aynı zamanda birlik, beraberlik ve dayanışmayı arttırmak amacıyla gerçekleştirilen toplantıda, öncelikle sırasıyla tüm kurum amirlerine kendi alanları ile ilgili bilgilendirme yapması için söz verilip ve akabinde Muhtarların talep, şikayet ve önerileri alındı.
Mustafakemalpaşa Kaymakamı Mustafa Masatlı Başkanlığındaki toplantıya, Karacabey İlçe Emniyet Müdürü Arif Günal, Mustafakemalpaşa Jandarma Komutanı Binbaşı Mustafa Er, Mustafakemalpaşa Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe, Mustafakemalpaşa Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Dursun Demirci, Mustafakemalpaşa Sağlık Müdürü Dr. Fehime Esra Asutay, Mustafakemalpaşa Müftüsü Ahmet Yaylalı, Mal Müdürü Duygu Yeter, Yazı İşleri Müdürü Seher İnanıcı,Tapu Müdürü Veli Ünsal, Nüfus Müdürlüğü Vekili Arzu Er, Orman İşletme Müdürü Ahmet Er, Muhtar İşleri Şube Müdürü Nazire CANDEMİR ve Muhtarlar katıldı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir