Muhasebe haftası kutlanıyor

Mustafakemalpaşa muhasebecileri, muhasebe haftası nedeniyle bir araya gelerek Atatürk heykeline çelenk sundu.x
Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve Yeminli Mali Müşavirlik mesleğinin toplumun tüm kesimlerine tanıtılması, ülke ekonomisine ve iş dünyasına sunduğu değer ve faydaya ilişkin farkındalığın arttırılması amacıyla 1 ile 7 Mart, Muhasebe Haftası olarak kutlanıyor. İlçede bulunan Yeminli Mali Müşavir, Serbest Muhasebeci Mali müşavir ve Serbest Muhasebeciler de, Muhasebe haftasını çeşitli etkinlikler ile kutluyor.
Hafta ve etkinlikler ile ilgili olarak bir açıklama yapan Bursa SMMM odası İlçe temsilcisi İlker Turan, “13 Haziran 1989 tarihinde yürürlüğe giren 3568 sayılı Meslek Yasası ile 105 bini aşan Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ve Yeminli Mali Müşavir, ülke genelinde faaliyet göstermektedir.
77 Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ve 8 Yeminli Mali Müşavir Odası da TÜRMOB çatısı altında hizmet vermektedir.
Bizler “Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler olarak ; üreten, çalışan, canlı ve dinamik bir Türkiye için çalışıyoruz.
Ülkemiz ve işletmelerimizin gelişimi için çalışan, ekonominin kaydını tutan ve mali danışmanlık yaparak, memleketin her köşesinde hizmet sunmaktayız. 27 yıl önce yasal statüsüne kavuşan Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve Yeminli Mali Müşavirlik mesleği, kurumsallaşma sürecini tamamlayarak, ülkemizin iktisadi hayatının vazgeçilmez bir kurumu haline gelmiştir.
Kaliteli hizmet sunarak, güvenilir işletme danışmanlığı vizyonumuzla ülkemize ve işletmelerimize hizmet ediyoruz.
Bu düşüncelerle Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ve Yeminli Mali Müşavir meslektaşlarımızın Muhasebe Haftasını kutluyor, ülkemiz ve meslektaşlarımız için daha aydınlık günler diliyorum” dedi.

Haber Merkezi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir