Muharrem İnce Mustafakemalpaşa’yı salladı

Geçtiğimiz Perşembe günü saat 14.30’da Mustafakemalpaşa CHP seçim bürosu önünde Mustafakemalpaşalılar ile buluşan CHP Grup Başkan Vekili ve Yalova Milletvekili Muharrem İnce Mustafakemalpaşalılar tarafından coşku ile karşılandı.

İnce’nin konuşması sık sık alkışlar ile kesildi. 3000 bini aşkın kişi İnce’ye tezahüratlar yaparak sevgilerini gösterdi. İnce; “Şu kalabalığa bir bakın, Mustafakemalpaşa Mehmet arkadaşıma güvenmiş ve buraya toplanmış. Mustafakemalpaşa’da artık iş bitmiş. İlginize alakanıza çok teşekkür ederiz” dedi.

İnce ayrıca Bursa milletvekili Bülent Arınç’a da yüklenerek; “Erkeksen, mertsen gel Mustafakemalpaşa’ya, çık karşıma. Yalan yanlış sözlerle arkadan konuşma” diyerek “Ey Bülent, senin deden Yunan ile işbirliği yapmış bir adam, bu millete ihanet etmiş bir adam. Sende dedenin yolundan gidiyorsun. Memlekete ihanet ediyor, insanlara iftira atıyorsun. Memleketi soyuyorsunuz memleketi” diye seslendi.

İnce’nin; “Bir dahaki döneme Bursa’dan milletvekili adayı olayım da, Bülent’e adam akıllı dersini vereyim” diyerek yaptığı espiri büyük bir coşku ile alkışlandı.

Mustafakemalpaşalılar tarafından yoğun bir sevgi seline maruz kalan CHP Grup Başkan Vekili Muharrem İnce, vatandaşlar ile bol bol fotoğraf çektirdi.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir