Miniklerden resim sergisi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 90.yıl kutlamaları programı kapsamında Kız Teknik ve Meslek Lisesi Müdürlüğü bünyesindeki Uygulama Anaokulu 5-6 yaş grubu miniklerinin sınıf öğretmenleri Ümmügül Yılmaz, Sevda Manavoğlu denetiminde hazırladığı resim sergisi törenle açıldı.
Kazım Barış Çokan Kültür Merkezi’nde düzenlenen resim sergisinin açılış törenine; Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Murat Gürdal, Cumhuriyet Başsavcısı Doğan Bülent Belli, Asliye Ceza Hakimi Halil Aydın, Sulh Hukuk Hakimi İbrahim Ay, Milli Eğitim Müdürü Abdulgani Artan, Şube Müdürü Ahmet Kafalı, okul mdürleri, öğretmenler, öğrenciler, öğrenci velileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
İlçe Kaymakamı Kazım Karabulut’un eşi Fatma Karabulut, Volkan Beyaz ve Zeynep Turgut isimli iki minik öğrenciye kurdeleyi kestirerek çok sayıda renkli resim ve el işi ürünlerinden oluşan sergiyi izleyenlerin görüşüne açtı.
Resim sergisinin açılışından sonra salonda düzenlenen programda, anaokulunun minikleri sahneye çıkarak öğrenci velilerine ve katılanlara çeşitli gösterilerle neşeli anlar yaşattılar.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir