MHP’den tebrik ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi ilçe teşkilatı yapılan kongreler sonrası göreve gelen dernek başkanlarını ve Karadenizliler Derneği’ni ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar diledi.
Ocak ayında Berberler odası ile başlayan ve son olarak Aşçılar ve Köfteciler Odası seçimleri ile biten kongre süreci sonrası MHP ilçe teşkilatı göreve gelen oda başkanlarına tebrik ziyaretinde bulundu.
Dün akşam 19,30 da Esnaf ve Sanatkârlar Odası toplantı salonunda oda başkanlarının yanı sıra MHP İlçe Başkanı Levent Burmalı, Belediye Meclis Üyeleri Süreyya Erdem, Tevfik Demir, Başkan Yardımcısı Celal Kosova, Sekreter Bülent Bayram. Muhasip (Bakkallar Odası Başkanı) Bülent Timur, Yönetim kurulu üyeleri Mehmet Eröz, Erkan Özdemir, Murat Kozan, Murat Sargın ve İhsan Keçeci bir araya geldi.
Yeni göreve gelen başkanlara tebrikte bulunan MHP İlçe Başkanı Levent Burmalı daha sonra ilçe gündemini meşgul eden kentsel dönüşüm kapsamında yer alan TOKİ konutları hakkındaki görüşlerini dile getirdi.
Burmalı, belediye meclisinin aldığı bu kararın yanlış olduğunu belirterek “Bu konu oldubittiye getirilmemeli önce araştırması yapılmalıdır, biz Mustafakemalpaşa’nın menfaatine olan her projeyi destekleriz ama bu karara karşıyız ve iptal edilmesi için elimizden geleni yapacağız çünkü bu proje Mustafakemalpaşa’yı 50 yıl geriye atacaktır” dedi.
Buradaki görüşmelerin ardından Karadenizliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ne geçen MHP’liler, kongrede güven tazeleyen Başkan Cemil Köstereli’yi tebrik ederek fikir alışverişinde bulundular.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir