MHP’de Ünal adaylığını açıkladı

24 Ocak 2015 Cumartesi günü yapılacak olan Milliyetçi Hareket Partisi Mustafakemalpaşa ilçe kongresine sayılı günler kaldı.
Yaklaşan Haziran 2015 genel seçimleri öncesinde genç, dinamik ve çalışkan bir ekiple yola çıkan Ramazan Ünal adaylığını açıkladı. İlçemizin tanınan simalarından Ramazan Ünal yaptığı açıklamada;
“Bu kutsal davanın geçmişinden bu gününe, hizmet etmiş asil evlatları ve yarınlara üç hilalli bayrağı taşımak gayesinde olan pırıl pırıl gençleriyle bir ve beraber olmak için yola çıktık. Değerli basın mensupları sevgili hemşehrilerim ve kutlu davamızın saygı değer üyeleri genç ülküdaşlarım.
Ülkemizin bulunduğu iktisadi ticari, siyasi ve sosyal buhran döneminde Mustafakemalpaşa olarak buhrandan çıkmak adına, Mustafakemalpaşa’daki genç ve nitelikli kardeşlerimizin aktif siyasette çözüm üretme ve yer almaları için ülkücü kardeşlerimle beraber 24 Ocak 2015 Cumartesi günü yapılacak olan Milliyetçe Hareket Partisi ilçe kongremize başkan adaylığımı açıklıyor ve aziz delegelerimizin oyları ile bir hizmet yarışı olarak gördüğümüz kutlu davamızın bayrağını devir almaya talibiz.
Biz ve ekibim bu hizmet yarışının galibi Mustafakemalpaşa olacağı duygusuyla tüm Mustafakemalpaşa delege ve gönüldaşlarımızı kongremize davet ediyoruz.
Talip olduğumuz bu görevde Mustafakemalpaşa için faydalı projeler üreterek halkımızın desteği ile güzide ilçemiz, her alanda gelişerek atılım göstereceğine inanıyoruz” dedi.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir