MHP ilçe Başkanı Nebih Algan “Önce ilçem” dedi

Mustafakemalpaşa MHP ilçe Başkanı Nebih Algan yerel seçimlere az bir süre kala açıklamalara başladı. Algan Mustafakemalpaşa için siyasi parti gözetmeksizin dinamik ve liyakata dayalı bir ekip kurup Mustafakemalpaşa Belediyesinde hizmete hazır olduklarını söyledi. Algan çalışan, dinamik bir ekiple Mustafakemalpaşa’nın yeniden şahlanacağını söyleyerek yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi.
“31 MART 2019 da yapılacak olan Belediye Başkanlığı seçimlerine az bir süre kalmıştır.
Daha önce Bursa’nın nüfus ve gelişmişlik bakımından en önde ilçelerinden birisi olan ilçemiz Mustafakemalpaşa, şimdiye kadar bizleri yöneten mahalli yöneticilerimizin ileriyi görememe ve beceriksizlikleri sonucu (Mahmut Çolakoğlu ve Hayri Öztetikler’i ayrı tutuyoruz) en gerilere düşmüştür.
En geniş tarım arazisine sahip olmasına rağmen çiftçisinin işleri bozulmuş, yeni iş sahaları açılmadığı için gençlerini göç vermiş ve 100,000 nüfus eşiğini bile aşamamıştır.
Siyasi idarecilerin yetersizlikleri sonucu belediye hizmetleri aksamış, altyapı yetersizliği sebebi ile her yağmurda yollar sele dönmüştür.
Yöneticilerin toplumu daha iyiye, medeni şehir hayatına yönlendiremedikleri gibi her gün daha karmaşık, düzensiz, sahipsiz yapı meydana gelmiştir. Önümüzdeki mahalli seçimlerde buna DUR deme zamanı gelmiştir. Milliyetçi Hareket Partisi olarak biz, ilçeye hizmete partiler üstü bir anlayışla bakıyoruz. Onun için “ÖNCE İLÇEM” diyoruz.
ÖNCE İLÇEM anlayışı gereği, ilçemize faydalı olabilecek en iyi hizmet ekibini oluşturma gayreti içindeyiz. İlçemize en kısa sürede en iyi hizmeti verebilecek olan kimselerle siyasi görüşüne bakmadan istişare ediyoruz.
Amacımız, her kesimi kucaklayan tecrübeli, bilgili, dinamik bir ekip ile belediye yönetimini devir almaktır. Bu amacı taşıyan her kes ile birlikte olmaya hazırız.
Bu seçimlerle birlikte dürüst, çalışkan, vizyon sahibi bir ekibin belediye yönetimini devir alarak, adına yaraşır bir ilçe olmayı hedefliyoruz.
Artık boyalı resimlerle toplumu yanıltma ve israf harcamaları son bulmalıdır.
İlçemiz bulunduğu yer, doğal güzellikleri ve üzerinde yaşayan güzel insanları ile en iyisine layıktır.”

Haber Merkezi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir