Matematik sokağı açıldı

Mustafakemalpaşa Karaorman Köyü Orta Okulunda Matematik Sokağı açıldı.

Dünyada Pi günü kabul edilen 14 Mart 2014 günü Karaorman Köyü Orta Okulunda Pi günü etkinliği çerçevesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nünde katkıları ile okul koridorları Matematik Sokağı olarak düzenlendi.

Matematik Sokağı olarak düzenlenen okul koridorunun açılışına İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdülgani Artan, Şube Müdürü Osman Efe, Karaorman Köyü Orta Okulu Müdürü Abdullah Seden, Okul Aile Birliği başkanı Mamut Şener ve yönetim kurulu, öğrenci velileri, vatandaşlar ile okul öğretmen ve öğrencileri katıldı.

Açılışını matematik öğretmeni Sedef Bektaş ile birlikte yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdülgani Artan, Okul müdürü Abdullah Seden ve matematik öğretmeni Sedef Bektaş başta olmak üzere bu çalışmada emeği geçenlere teşekkür etti. Artan, eğitimin her alanda daha iyi ve daha güzel verilebilmesi için, yapılan tüm çalışmaları bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada desteklemeye ve çalışmalara katkı sağlamaya devam edeceklerinin altını çizdi. Artan ayrıca, yapılan bu güzel çalışma ile öğrenciler için matematiğin korkulan bir ders değil aksine her alanda gerekli olan ve sevilen bir ders olmasını sağlaması açısından, çok verimli olacağını da sözlerine ekledi.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir