Kutlama ziyaretleri devam ediyor

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan’a kutlama ziyaretleri devam ediyor.

Sivil toplum teşkilatları, çeşitli kurum ve kuruluşların temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar,

2. dönem için tekrar Belediye Başkanlığı’na seçilen Sadi Kurtulan’a başarı dileğinde bulunuyorlar.

Göreve geldikten sonra bugüne kadar Sadi Kurtulan’ı Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Borsası,  Ziraat Odası, OSB Müdürlüğü ile birçok sivil toplum kuruluşu ve dernek yöneticileri makamında ziyaret etti.

Kurtulan’a başarı dileyen oda ve dernek yöneticileri, Mustafakemalpaşa’nın hak ettiği hizmetlere yeni dönemde kavuşmasını istedi.
Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Sadi Kurtulan,  vatandaşın gösterdiği teveccühe hizmet ile teşekkür edeceklerini söyledi.

Katılımcı ve insan odaklı yönetim anlayışıyla hareket edeceklerini vurgulayan Başkan Kurtulan; “ Seçildiğimiz günden bu yana, gerek makamımıza yapılan ziyaretler, gerekse telefon ve yazılı ortamlardan aldığımız tebrik mesajları ve çiçekler bizleri son derece mutlu etti. Gördüğümüz sıcak ilgiye minnettarız. Artık yeni bir değişim ve yenileşme hareketi başladı. Vizyon belediyeciliğiyle yarınlarımızı aydınlatacak projelerin hayata geçirilmesi için düğmeye bastık.  Sivil toplum kuruluşlarının maddi ve manevi fedakârlıklarla topluma değer katmaya çalıştığını iyi biliyorum. Mustafakemalpaşa’ya Büyükşehir’in desteği ve sivil toplum kuruluşlarımızın katkıları ile birlikte hizmet edeceğiz” dedi.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir