Küçükaşık’tan Mustafakemalpaşalılara çağrı

Mustafakemalpaşa’nın adayı Mehmet Küçükaşık 3 günde toplam 6 bin kişiyi gecik Mustafakemalpaşalı ile yürüyerek oy istedi.

Mustafakemalpaşa merkezinde ve mahallelerinde 2000 bin kişiyi geçik katılımlar ile kahveleri gezen Mehmet Küçükaşık, Mustafakemalpaşa’nın umudu oldu.

Her gittiği mahallede, kahvede ve köyde büyük bir coşku ile karşılaşan Küçükaşık, verdiği gerçekçi vaadler ile hemşerilerinin gönlünde taht kurmaya devam ediyor.

Küçükaşık Mustafakemalpaşalı hemşerilerine; “Ben size elimi uzattım, sizde bana elinizi uzatın. Mustafakemalpaşa’yı hep birlikte yönetelim. Mustafakemalpaşa’yı Mustafakemalpaşalılar ile birlikte yönetebilmek için siz değerli hemşerilerimden CHP’ye oy istiyorum. Ver elini Mustafakemalpaşa” diye sesleniyor.

Mustafakemalpaşalılardan sevgi seli

Mustafakemalpaşa’nın adayı Mehmet Küçükaşık her gittiği yerde sevgi seli ile karşılanıyor.

Küçükaşık ile fotoğraf çektirmek isteyen hemşerilerini kırmayan, bir kere bile yoruldum demeyen Mehmet Küçükaşık, mütevaziliği ile hemşerileri Mustafakemalpaşalılardan büyük övgü alıyor. Vatandaşlar Küçükaşık için; “Yolun açık olsun kara yağız, dürüst insan. Allah seni bu mütevazi ruhundan ve dürüstlüğünden uzaklaştırmasın. Seninleyiz, yanındayız” diyerek sevgilerini dile getiriyorlar.

Sevgi seline Küçükaşık’tan teşekkür

“Mustafakemalpaşalı hemşerilerimin yoğun ilgisine, sonsuz teşekkürler. Herkes bilsin ki, Mustafakemalpaşa’nın yüzünü kesinlikle kara çıkartmayacağım. Mustafakemalpaşalılarla birlikte çıktığımız bu yolda kimseyi yarı yolda bırakmayacağım. Ben Mustafakemalpaşa’da herkes tarafından bilinen bir kişiyim. Hemşerilerim ile Milletvekilliği dönemimden bu yana hep yakinen ilgilendim. Mustafakemalpaşa’dan Ankara’ya gelen, hiçbir hemşerimi geri çevirmedim. Her daim hemşerilerimin yanında oldum. Bu benim kişiliğim. Ben insanları, hemşerilerimi ve Mustafakemalpaşa’yı çok seviyorum. Mustafakemalpaşa’dan yetişmiş biri olarak Mustafakemalpaşa’ya borcumuz olduğunu düşündük. Arkadaşlarımla bir araya gelerek, 20 yıl önce Bursa’nın 1 numaralı ilçesi, ancak şimdi 5. ilçesi durumuna düşen Mustafakemalpaşa’mızı yenilemek ve büyütmek için yola çıktık. Mustafakemalpaşa’ya borcumuzu Mustafakemalpaşa’yı büyüterek, hemşerilerimle birlikte yöneterek ödemek istiyoruz. Verin elinizi Mustafakemalpaşa” dedi.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir