Köylüleriyle bayramlaştı

Balıkesir Cumhuriyet Halk Partisi 4. sıra milletvekili adayı İrfan Barış Mustafakemalpaşa Kömürcükadı mahallesine gelerek köylüleri ile bayramlaştı.
Aslen Mustafakemalpaşa Kömürcükadı köyünden olan İrfan Barış Balıkesir’de CHP il başkanlığı görevinde de bulundu.
Bayramın 1. günü akşamı köylüleri ile bayramlaşmak için köyüne gelen Barış, köylüleri ile sohbet ederek fotoğraf çektirdi. Balıkesir’de de Türkiye’de de olduğu gibi bir dip dalganın olduğunu vurgulayan Barış; “Balıkesir’de 9 milletvekilinin 5’ni şuan ki anketlere göre alıyoruz.” Diyerek, vatandaşlardan çok güzel ilgi gördüklerini söyledi. Barış; “İnsanlar umutlarını CHP ve Muharrem İnce ile tazeledi. Her gittiğimiz yerde ilgi ve alaka o kadar büyük ki bizler şaşırıyoruz.
Vatandaşlar işsizlikten ve tarımın yok olmasından dert yanarak ‘Taştan betondan bıktık, yalandan talandan bıktık, taş beton karın doyurmuyor, bizler üreten ve çok satıp, büyümek ve gelişmek istiyoruz. Tarım ve sanayi desteklenmeli. Köylüyü yeniden milletin efendisi yapacak liderlere ihtiyacımız var’ diyerek bizlere sahip çıkıyor ve her gittiğimiz yerde bizleri el üstünde tutuyorlar. Bizlerde Allah’ın izni milletin isteği ile seçilirsek bu vatan için nasıl çalışılırmış tüm vatandaşlarımıza göstereceğiz. Türkiye, biz gelirsek nasıl gerçekten büyüyecek tüm vatandaşlarımız görecek. Bizler vatanımızı bilimsel tespitlerin ışığında, milletimizin desteği ile suni değil gerçekten büyüteceğiz. Kağıt üzerinde yalan yanlış büyümeler Türkiye’yi ne hale getirdi görüyoruz” dedi.

Haber: Ömürlü Kaya

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir