Kimin görevi ?

Mustafakemalpaşa İlkadım Gazetesi’nin 12 Aralık 2012 günlü sayısında “Köy minibüsleri yıldırdı” başlıklı bir haber yayımlandı.
           Şeyhmüftü Mahallesi PTT binasının arkasındaki Pabuççular Sokak’taki köy minibüsleri trafiği arap saçına çevirmeye sorumsuzca devam ediyor.          
            PTT ile Türk Telekom binalarının arkasındaki Pabuççular Sokak’ın başındaki UEDAŞ’a ait trafonun önünden başlayan ve Çağlayan Parkı’na kadar uzanan park etmiş köy minibüsleri, sahipsiz ilçede bununla da kalmayıp PTT ve Türk Telekom binalarının arkasında iki taraflı park ederek PTT ve Türk Telekom çalışanları ile çevre sakinleri ve vatandaşlarla adeta alay ediyorlar.
            Özellikle Perşembe günleri köy minibüslerinin iki taraflı park etmelerinin yanında Türk Telekom binasının çevresine kurulan meyve sergileri, görevini yapmayan veya yapamayan ilgililere meydan okuyor.

            Çevre sakinleri, PTT ve Türk Telekom çalışanları “bu trafik sorunu ve keşmekeşlikle ilgilenecek bir merci yok mu? Bu ilginç sorunumuza çözüm getirmek kimin görevi?” diyor.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir