Kıdemli şoförler ödüllendirildi

Mustafakemalpaşa Şoförler ve Otomobilciler Odası Yönetimi meslekte en az 35.yılını dolduran şoförleri ödüllendirdi.
   Dün saat 15.00’te Şoförler ve Otomobilciler Odası’nda düzenlenen ödül töreninde konuşan oda Başkanı Ş. Vahit Girgin; “17 Ocak 2010 günü yaptığımız olağan kongrede, bazı aksaklıklarımız oldu. Bu aksaklığı, bu plaketin üzerindeki yazıyı okuyunca anlayacaksınız.
Bugün Şoförler ve Otomobilciler Odası varsa bunu sizlere ve tüm üyelerimize borçluyuz. İleriki günlerde kalanları da değerlendirerek ödüllendireceğiz. Camiamız bize bir görev verdi. Bu görevi sizlere ve tüm üyelerimize hizmet ederek yerine getireceğiz. Ölümünden sonra aracı bir yana bırakılan üyelerimizin kaydı sildirilmediği için geride kalan ailesi vergi dahil, çeşitli cezalarla karşılaşıyor. Bunların aklanması için çalışıyoruz” dedi.
    Başkan Vahit Girgin, meslekte en az 35.yılını dolduran şoförler Süleyman Kurtel, Mustafa Ceylan, Mehmet Beyhan, Mehmet Tayfur ve Şahin Deniz’e teşekkür plaketlerini verdi.
    Verilen plaketlerin üzerinde;
“Sayın,….. Bugün Mustafakemalpaşa Şoförler ve Otomobilciler Odası varsa, bunu sizlerin varlığına borçluyuz. Geçmişin anısına sizlere mutluluk ve uzun ömür dilekleriyle saygılar. Mustafakemalpaşa Şoförler Odası Yönetimi”dendi.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir