Kaymakamlık Koordinasyonunda istişare toplantısı yapıldı

Mustafakemalpaşa Kaymakamlığının koordinasyonunda mutad olarak yapılan sivil toplum kuruluşları ve siyasi parti temsilcileri istişare toplantısı önceki gün gerçekleştirildi.
Düzenlenen istişare toplantısına Mustafakemalpaşa Kaymakamı Mustafa Masatlı, Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Dırakman, Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Cemal Burhan, Ticaret Borsası Başkan Vekili Ali Altıntaş,     1’den devam
Ziraat Odası Başkanı Mehmet Aydemir, Ak Parti İlçe Başkanı Saadettin Akkoyunlu, CHP İlçe Başkanı Vahit Girgin, MHP İlçe Başkanı Levent Burmalı, Esnaf Odaları ile Kefalet Odaları Başkanları, Organize Sanayi Bölgesi Başkanları ve Bursa Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri katıldı.
Mustafakemalpaşa’da belirli aralıklarla yapılan toplantının başlangıcında Mustafakemalpaşa Kaymakamı Mustafa Masatlı, 15 Temmuz darbe girişiminde ve terörle mücadelede şehit düşen vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet yaralılara ise acil şifalar diledi.
Bu süreçte birlik ve beraberlik içerisinde hareket eden tüm Siyasi Parti ve Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcilerine teşekkür etti. Kaymakam Masatlı, bu birlik ve beraberliğin devam etmesi için herkesin azami derecede gayret göstermesini istedi. Daha sonra ilçede yapılan çalışmalar hakkında İlçe Kaymakamı Mustafa Masatlı ve Belediye Başkanı Sadi Kurtulan tarafından bilgiler verildi.
Toplantıya katılan tüm katılımcılar İlçenin gelişmesi, değişmesi ve sorunları ile ilgili görüşlerini aktardı.
Görüş paylaşımında bulunan katılımcıların ifade ettikleri hususlarla ilgili değerlendirme yapılıp gerekli çalışmaların yapılması ve takip edilmesi kararlaştırıldı.

Haber merkezi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir