Kardeşlerin talihsiz ölümü

Bir aile, gencecik iki evladını da, iki ayrı silahlı saldırıda kaybetti. Talihsizliğin bu kadarı da pes dedirtti. Ortaköy’deki gece kulübünde yıl başı eğlencesine katılan ve terör saldırısında hayatını kaybeden 19 yaşındaki Büşra Kösa düzenlenen cenaze töreni sonrası toprağa verildi.     Büşra’nın 26 yaşındaki abisi de, 4 ay önce kurban bayramında Mustafakemalpaşa’nın Yalıntaş mahallesinde uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybetmişti.
Yaklaşık 4 ay önce Mustafakemalpaşa’da meydana gelen olayda Kurban Bayramının birinci günü nişanlısını da yanına alarak bayram ziyaretine giden 26 yaşındaki Barış Kösa, bir süredir husumetli olduğu Ali A. isimli şahısla Yalıntaş mahallesinde karşılaşmış ve çıkan tartışmada, Ali A. pompalı tüfekle ateş ettiği lüks otomobildeki Barış Kösa’yı öldürmüştü.
Silahlı saldırıya uğradığı günlerde dünya evine girmeye hazırlanan oğullarını toprağa veren acılı aile, acılarını dindiremeden yeni bir acıyla daha adeta yıkıldı.
Kurban Bayramında oğullarını toprağa veren aile, yılbaşı gecesi bir şok daha yaşadı. Annesi ile İstanbul’da yaşadığı öğrenilen ve yılbaşı gecesi arkadaşlarıyla birlikte Ortaköy’deki ünlü gece kulübüne giden 19 yaşındaki Büşra Kösa, düzenlenen terör saldırısında kurşunların hedefi oldu. Aile bu kez de genç kızlarının acısıyla yıkıldı. Büşra Kösa’nın cenazesi, önceki gün İstanbul’da toprağa verildi.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir