Kanar’dan kavşak ve yol müjdesi

Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Kanar, İlçenin Tatkavaklı girişinde yapımı duran kavşak inşaatı ve Devlet Hastanesi yolu ile ilgili iki ayrı müjdeyi birden verdi.
Mustafakemalpaşa Tatkavaklı girişine yapılacak olan ancak uzun süredir yapımı duran Tatkavaklı kavşak inşaatı ile ilgili müjdeyi Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Kanar, Sosyal medya hesabından verdi.
Yapılan girişimler ve görüşmeler sonucu Kavşak inşaatının yeniden başladığını ve en kısa sürede tamamlanacağını “Varan 1” başlığıyla duyuran Mehmet Kanar, bu konuda Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Ak Parti İl Başkanı Ayhan Salman ve Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a teşekkür ettiği bir paylaşımda bulundu.
HASTANE YOLU DA DÜZENLENİYOR
Tatkavaklı Kavşak inşasının başladığına dair yaptığı paylaşımın hemen ardından “Varan 2” başlığıyla bir müjde daha paylaşan Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Kanar, bu kez Devlet Hastanesi yolundan bir görsel paylaştı. Paylaşımın altına, “Allahın izni ile Devlet Hastanesi yolumuzda da çalışmalar başladı.
Gerekli incelemeleri yaptık. İlçemize hayırlı olsun. Yaparsa yine Ak Parti yapar” diyerek 2’nci müjdeyi de Sosyal Medya hesabından paylaştı.

Haber Merkezi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir