Kanar’a Ziyaretçi yoğunluğu

Geçtiğimiz ay Ak Parti ilçe teşkilatında yaşanan başkan ve yönetim değişikliği sonrası, Yeni Başkan Mehmet Kanar ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Mustafakemalpaşa’nın çok sayıda kesiminden gelen ziyaretçilerini ağırlayan yeni yönetim son olarak, Şeref Erdoğan yönetiminde, Mustafakemalpaşa Küçük Sanayi Yönetimini ağırladı. Şeref Erdoğan ve Sanayi sitesi yönetimi yeni Başkan Mehmet Kanar ve yönetimine hayırlı olsun dileklerini iletti. Daha sonra Başkan Kanar, kendisinden bir önceki Parti Başkanı Sadettin Akkoyunlu ve yönetimini ağırladı.
Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, Akkoyunlu, davalarının bir olduğunu ve yeni yönetimin her zaman yanında olduklarını söyledi. Başkan Mehmet Kanar ise kendisine ve yönetimine gösterilen tevazudan memnun olduğunu dile getirdi. Kanar, “Şu ana kadar partimize çok sayıda ziyaret gerçekleştirildi.
Ziyaretimize gelen ve hayırlı olsun dileklerini bize ileten herkese teşekkür ederim.
Ayrıca ziyaretimize gelemeyen ancak yolladıkları çiçeklerle bizleri mutlu eden herkese de teşekkür ediyorum. Halkımız ve Milletimiz için birlik ve beraberlik içinde olmayı sürdüreceğiz. İşimiz Gücümüz Hizmet olmaya devam edecek” dedi.

Haber Merkezi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir