Kan bağışı kampanyası devam ediyor

Türk Kızılay’ının Mustafakemalpaşa’da 01 Kasım 2018 günü başlayan kan bağışı kampanyası devam ediyor. 15 Kasım Perşembe günü akşamı son bulacak kan bağışı kampanyasında 11 Kasım günü dahil toplam 550 ünite kan bağışı yapıldı.
Doktor Atakan Genç ve Flebetomi bölümünden Meltem Yıldız, Aydın Kaya, Hüseyin Gürsanlı ile Sağlık Meslek Lisesi stajyer öğrencileri Meltem İkiz ve İlknur Şenoğlu’dan oluşan Kızılay ekibi kan bağışçılarına ellerinden gelen tüm yardımı yaparak nazik davranışları ile bağışçıları motive ediyorlar.
Mustafakemalpaşa Kızılay Başkanı Orhan Pekçetin ve Şube Sekreteri Nuran Gül’de kan bağışında bulunan vatandaşlara çok teşekkür ederek bir hayat kurtardıklarını hatırlatıyorlar.
Kızılay ekibini Bursa’dan getirip götüren şoför Namık Dolu’da kan bağışı yapan vatandaşlara maden suyu ve bisküvi ikram ederek ekibe her türlü desteği vermeye çalışıyor.
Kan bağışı kampanyası 15 Kasım Perşembe günü sona erecek. İlkadım gazetesi olarak bizde vatandaşlara kan bağışlarınızı eksik etmeyin ve kan ver hayat kurtar diyoruz.

Haber Ömürlü Kaya

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir