“İyilerin yanında, kötülerin karşısında olacağız”

Mustafakemalpaşa’da yaklaşan oda seçimleri nedeniyle MHP İlçe Başkanı Bülent Bayram yazılı basın açıklaması yaptı. Bayram, oda seçimlerinde taraf olmayacaklarını ve adaylara eşit mesafede yaklaşacaklarını belirtti.
Oda seçimleri nedeniyle aday olacakların tümüne şimdiden başarı dileğinde bulunan MHP İlçe Başkanı Bayram, “Göreve geldiğimiz gün vermiş olduğum ilk demecimin arkasındayım. Mustafakemalpaşa’ya kazandırılacak hizmetlerin kimler tarafından yapıldığına bakmaksızın destek vermeye devam edeceğiz. İyilerin yanında, kötülerin karşısında olan kararlılığımız devam edecektir.
Ticaret Borsası ile Ticaret ve Sanayi Odası’nı daha verimli bir hale getirip çalışmalarını ilçe yararı doğrultusunda gerçekleştirmelerini çok önemsiyoruz. Bu güzide kurumlarımızın daha yararlı hale getirilmesi elbette ki daha özverili çalışmaktan geçmektedir.
Mustafakemalpaşa’mızın hak ettiği yere getirilebilmesi için meslek gruplarına ve bizlere büyük görev düşmektedir. Bu kurumlarda yapılan çalışmalar hizmet odaklı olduğu sürece değer kazanır. Hizmette esas olan adayların birbirini yıpratmadan, kırmadan demokratik bir seçim yarışı gerçekleştirmelerini arzuluyoruz. Seçim sürecinde farklı görüşlerden aday olacak arkadaşlarımızı saygı ile karşılıyoruz. Adaylar arasında ayırım yapmayacağımız ve her türlü çalışmayı takdirle karşılayacağımız bilinmelidir.
Seçimler sonucunda ipi göğüsleyecek adaya talep ettikleri takdirde elimizden gelen desteği vereceğimizi kamuoyuna duyuruyoruz. Seçilecek arkadaşlara şimdiden başarılar diliyoruz” dedi.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir