İYİ Partililer Bursa’daki Mustafakemalpaşalılar Derneği’ni ziyaret etti

İYİ Parti Mustafakemalpaşa İlçe Teşkilatı ve İlçe Başkanı İhsan Keçeci, İYİ Parti Osmangazi İlçe Başkanı Dr. Mehmet Hasanoğlu, İYİ Parti Nilüfer İlçe Başkanı Osman Uçar, İYİ Parti Mudanya İlçe Başkanı Fehim Çaptık, İYİ Parti Büyük Şehir Meclis Üyesi Prof. Dr. Hasan Ertürk eşliğinde Bursa’daki Mustafakemalpaşalılar Derneğini ziyaret ettiler.
Mustafakemalpaşalılar Derneği Başkanı Kıvanç Atmaca ve Yönetim Kurulunun ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette Kosova’daki katı atık tesisinin çevreye vereceği zarardan dolayı yapılmaması için gerekli birlikteliğin sağlanması ayrıca Kömürcükadı, Şapçı, Akarca ve Bahariye mahalleleri ile Tümbüldek Kaplıcaları’nı kapsayan arazileri ve çevresini büyük felakete sürükleyecek altın ayrıştırma tesisinin yapımının engellenmesi hakkında görüş alış verişinde bulunuldu.
Devlet yardımlarından daha fazla yararlanılması için İlçemizin en büyük sorunlarından olan nüfusun 100 bin sınırını aşamamasından dolayı yaşanılan sıkıntıların giderilmesi konusunda görüş birliğine varıldı.

Haber Ömürlü Kaya

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir